Logo firmy

Oferty pracy w brat.pl

tlo

Specjalista ds. Księgowo-Kadrowych / Główny księgowy

Wynagrodzenie: 3 000 - 5 000 zł/mies. brutto

Wymiar pracy: Pełny etat, Typ umowy: Umowa o prace

Data dodania: 18.12.2019 12:24

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie zakupów – kwalifikacja kosztów.
  • Uzgadnianie i księgowanie sprzedaży.
  • Księgowanie innych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Ewidencja środków trwałych, naliczanie amortyzacji.
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozliczanie inwentaryzacji.
  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, sprawozdań GUS, podatków lokalnych.
  • Prowadzenie rozrachunków
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych raportów dla potrzeb Spółki.
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS).
  • Prowadzenie wszelkich spraw kadrowych pracowników (od zatrudnienia do zwolnienia) wynikających z przepisów prawa i regulacji wewnętrznych.
  • Przygotowanie dokumentacji płacowej, naliczenie wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników.
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu księgowości i administracji personalnej.

Od kandydatek i kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Doświadczenia na stanowisku księgowego.
  • Mile widziana znajomość programów Insert GT
  • Bardzo dobrej praktycznej znajomości oraz umiejętności zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości, obowiązujących przepisów podatkowych.
  • Znajomość programu Płatnik.
  • Biegłej znajomości obsługi komputera, szczególnie arkusze kalkulacyjne Excel.
  • Pełnego zaangażowania w system pracy spółki, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu.
  • Samodzielności, dyspozycyjności, sumienności, zdolności analitycznego myślenia.
  • Znajomość Prawa Pracy
  • Dyspozycyjności w trakcie zamykania miesiąca, budżetowania, itp.
  • Wysokich standardów etycznych.
  • Życie zgodne z wartościami

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Miła atmosfera w pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju
  • Praca na terenie Rabki-Zdrój (Zabornia)
  • Komfortowa praca w nowym, klimatyzowanym biurze
  • Atrakcyjny rabat na zakup produktów ze sklepu
  • W przypadku sprawdzenia się – atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli nie spełniasz wszystkich oczekiwań i tak zapraszamy do przedstawienia swojej kandydatury.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na mail praca [AT] brat.pl

CV powinno zawierać klauzulę:

Opinie o Nas

fb Google Plus Youtube Opineo

Opineo
Najnowsze opinie na opineo..
Ostatnie 12 miesięcy...
Ocena Zdrowie.brat.pl - Opineo.pl